Tajga

Tajga…

Toto slovo znie úplne mysticky. Predstavuje obrovskú plochu hustých lesov. Panujú tu drsné podmienky, kde výkyvy teplôt predstavujú rozmedzie až 100°C ( od -50 do +50 v jeden deň).

V tajge rastú a prežívajú tí najsilnejší zástupcovia flóry s najvyššou schopnosťou sa adaptovať. A nájdete tu rastliny s obrovskou hojivou silou.

Tajomstvo bylín z čistej Tajgy ako sú: rozmarín, medovka, ľubovník, rebríček, skorocel a bergénia a doplnené o propolis a ďalšie účinne látky majú mnoho pozitívnych účinkov.

Naši odborníci z TianDe ich využívajú a vyrábajú pre nás tieto skvelé produkty.

Mnohé majú dezinfekčný a hojivý efekt čo ocenia naše ďasná a zuby.

Ďalšie stimulujú krvný obeh a odstraňujú únavu, preto napr. emulzia “ Lesná prechádzka“ je vhodná na masáž nôh, aj proti opuchom nôh.

Regeneračné a hydratačné účinky byliniek z Tajgy posilnia a zjemnia pokožku rúk a bojujú so zápachom nôh.

Doprajte telu silu prírody z Tajgy

Emulzia na nohy “ Lesná prechádzka"

Po náročnom dni vaše nohy nie sú vo forme? Pri každom kroku máte pocit ťažkých nôh? Emulzia na nohy Lesné prechádzka z radu prípravkov na báze rastlín z tajgy daruje vašej chôdzi ľahkosť a pomôže sa vyrovnať s únavou nôh.
11,50 €

Fyto-sprej s propolisom pre svieži dych

Fytosprej bojuje proti príčinám vzniku nepríjemného pachu a problémom dutiny ústnej - proti baktériám. Nemaskuje problém, ale deň za dňom zlepšuje stav ďasien a ústnej sliznice.
8,90 €

Fytokrém na nohy Deo-kontrola

Starostlivosť o nohy vyžaduje nemenej zodpovednosti než starostlivosti o ruky. Naše nohy sú každodenne pod obrovským tlakom, ktorého výsledkom je únava a zvýšené potenie. Ľudia bežne miesto starostlivé údržby jednoducho schovajú svoje nohy do zakrytej obuvi. Čo majú robiť? Používať dezodorant na nohy? Ten len prekryje zápach na nejakú dobu...
5,20 €
Páči sa vám článok? Zdieľajte so svojimi priateľmi

Aktivujte 1/3 zľavu na všetky nákupy

Tisíce spokojných zákazníkov z 32 krajín sveta už je s nami! Bez vstupného poplatku či povinných nákupov.