Ahoj, som Marika

Pomáham ženám naštartovať nezávislý príjem, vybudovať si vlastné profitabilné podnikanie a to všetko pomocou internetu a online marketingu.

Získajte prístup k mojim skúsenostiam a naštartujte svoj príjem

Bezplatná konzulácia ako začať zarábať online

Bezplatná konzulácia ako začať zarábať online Chcete zarábať cez internet, ale neviete ako začať? Kliknite na tlačidlo, poradím Vám ako na to.

Privyrobiť si na materskej, alebo na dôchodku

Ste na materskej, alebo na dôchodku a chcete si zvýšiť domáci rozpočet? Kliknite na tlačidlo, poradím Vám ako na to

Online podnikanie s Marikou

Chcete naštartovať svoje vlastné online podnikanie a byť finančne nezávislá? Pridajte sa do môjho tímu, pomôžem Vám okamžite začať. Kliknite na tlačidlo, poradím Vám ako na to

Môj príbeh...

Začal som pomaly, lebo ako dôchodkyňa sa nemusím ponáhľať. Zbierala som skúsenosti.

Po rokoch praxe a života som mala viacero priateliek a známych a na nich kontakt. Tam som začala. Teraz mi pomáha internet a Facebook, kde si stále hľadám nové priateľstvá. A darí sa mi.

Postupne sa mi rozrástla moja sieť klientov a zároveň aj moja biznisová sieť. Zapáčil sa mi tento online marketing, veď mi pomáha zvyšovať moje príjmy.

Dnes robím svoj marketing z láskou a zaberá mi to pár hodín času denne. „Krok za krokom“ a „Akciou za akciou“ sa mi otvorili možnosti aktívneho využívania svojho času v kruhu svojich priateľov a klientov, prežívať nové impulzy života a budujem svoje podnikanie, ktoré milujem.

Chcete byť súčasťou môjho tímu?

Od roku 1997 som sa začala venovať podnikaniu. Mám skúsenosti s väčším množstvom spoločností, produktami, marketingových plánov, ale úprimne nič ma tak nezaujalo ako to čo robím dnes. Tu sú dôvody prečo:
  • Skvelé vedenie, ktoré má skvelú online marketing stratégiu
  • Skvelé produkty, ktoré sa ľahko predávajú aj cez internet
  • Produkty, ktoré by som používala aj bez provízie
  • Produkty, ktoré každá žena potrebuje
  • Stabilná spoločnosť /žiadny riskantný Start-Up/
  • Systém, ktorý sa ľahko duplikuje
  • Ideálne podnikanie pre každú ženu, ktorá chce dosiahnuť úspech
Takže ja netuším, či sú pre Vás dôležité niektoré z týchto položiek, ale je dôležité sa uistiť, že Vám model podnikania sedí.

Ste pripravená začať zarábať cez internet a zmeniť tak svoj život?

Snažím sa pracovať s ľuďmi, ktorí sú pripravení vytvoriť si život, o ktorom vždy snívali! Využite bezplatnú konzultáciu a zmeňte svoj život.