Ahoj, som Marika

Pomáham ženám naštartovať nezávislý príjem, vybudovať si vlastné podnikanie a to všetko v živom svete a za pomoci  internetu a online marketingu.

Získajte prístup k mojim skúsenostiam a naštartujte svoj príjem

Bezplatná konzulácia ako začať zarábať online

Bezplatná konzulácia ako začať zarábať online Chcete zarábať cez internet, ale neviete ako začať? Kliknite na tlačidlo, poradím Vám ako na to.

Privyrobiť si na materskej, alebo na dôchodku

Ste na materskej, nezamestnaná, alebo na dôchodku a chcete si zvýšiť domáci rozpočet? Kliknite na tlačidlo, poradím Vám ako na to

Online podnikanie s Marikou

Chcete naštartovať svoje vlastné online podnikanie a byť finančne nezávislá? Pridajte sa do môjho tímu, pomôžem Vám okamžite začať. Kliknite na tlačidlo, poradím Vám ako na to

Môj príbeh...

Bola som pred dôchodkom a začala som mať obavy, že sa budem nudiť. A tiež či ten pomerne malý dôchodok mi bude stačiť pokryť výdavky na domácnosť a moje hoby  – cestovanie. Začal som pomaly, lebo veď najprv vyskúšam. Zbierala som osobné skúsenosti a skúsenosti mojich priateliek, rodiny a kolegýň.

Po rokoch života a praxe som mala viacero priateliek a známych a na nich kontakt. Tam som začala. Teraz mi pomáha internet a Facebook, kde si stále hľadám nové priateľstvá. A darí sa mi. Podrobne vysvetlím a naučím osobne, alebo telefonicky.

Postupne sa mi rozrástla moja sieť VIP zákazníčok a zároveň aj moja sieť. Zapáčil sa mi tento online marketing, veď mi pomáha zvyšovať moje príjmy.

Dnes robím svoj marketing z láskou a zaberá mi to pár hodín času denne. „Krok za krokom“ a „Akciou za akciou“ sa mi otvorili možnosti aktívneho využívania svojho času v kruhu svojich priateľov a klientov, prežívať nové impulzy života. Budujem svoje podnikanie, ktoré milujem. Dáva mi pocit spolupatričnosti a verte mi, že nič by som už nemenila.

Chcete byť súčasťou môjho tímu?

Od roku 1997 som sa začala venovať podnikaniu. Mám skúsenosti s väčším množstvom spoločností, produktami, marketingových plánov, ale úprimne nič ma tak nezaujalo ako to čo robím dnes. Tu sú dôvody prečo:
  • Skvelé vedenie, ktoré má skvelú online marketing stratégiu
  • Skvelé produkty, ktoré sa ľahko predávajú aj cez internet
  • Produkty, ktoré by som používala aj bez provízie
  • Produkty, ktoré každá žena potrebuje
  • Stabilná spoločnosť /žiadny riskantný Start-Up/
  • Systém, ktorý sa ľahko duplikuje
  • Ideálne podnikanie pre každú ženu, ktorá chce dosiahnuť úspech
Takže ja netuším, či sú pre Vás dôležité niektoré z týchto položiek, ale je dôležité sa uistiť, že Vám model podnikania sedí.

Ste pripravená začať zarábať cez internet a zmeniť tak svoj život?

Snažím sa pracovať s ľuďmi, ktorí sú pripravení vytvoriť si život, o ktorom vždy snívali! Využite bezplatnú konzultáciu a zmeňte svoj život.