Kolagén (bielkovina mladosti )

kolagen

Kolagen sa tiež nazýva „Bielkovina mladosti“

Kolagén zaisťuje tonus, pružnosť a hebkosť pokožky. Vznik nemimických vrások je prvým príznakom nedostatku kolagénu. Neustále sa produkuje v ľudskom tele, ale vo veku 25 až 30 rokov sa začína syntéza kolagénu spomaľovať, a tento proces trvá až do konca života. Vo veku 40 rokov obsah kolagénu v pokožke je zhruba o 40% nižší ako v dvadsiatke.

V tianDe máme pleťovú radu „Collagen Active“ kde je hlavnou zložkou Hydrolyzovaný kolagén, Jeho zložky sú fragmentované t.j.  zmenšené hydrolýzou, a preto ľahko prenikajú do hlbších vrstiev pokožky.

Kedysi kozmetika s kolagénom pôsobila len na povrchu pokožky. Jeho molekuly sa líšili obrou veľkosťou a nemohli prekonať epidermys pokožky. Hydrolyzovaný kolagén mám malú molekulu optimálnej veľkosti, takže ľahko preniká cez kožnú bariéru a sú dobre stráviteľné našou pleťou.

Vďaka tomu je pokožka pružná, mladá a elastická!  

Faktory, ktoré  kolagén v tele ničia, alebo zamedzujú jeho tvorbe, sú:

  • konzumácia nadmerného množstva rafinovaných sacharidov a cukru – tieto látky prakticky znemožňujú tvorbu  kolagénových buniek, za bežných okolností má kolagén schopnosť sám sa “opraviť”
  • nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu bez adekvátneho ochranného faktora v telových mliekach a opaľovacích krémoch –znižuje produkciu nového kolagénu
  • Fajčenie – veľmi zásadný faktor, pri ktorom sa rapídne znižuje tvorba kolagénu. Môže to viesť k zhoršeniu hojenia rán a skorému výskytu vrások.

Základom pre zachovanie kolagénu v tele je teda vyhýbať sa spomínaným rizikovým faktorom.

Krém s liftingovým efektom napomôže vašej pleti získať späť mladosť, vitalitu a pevnosť!

Liftingový efekt (tzn. odstránenie a prevencia ovislej kože) krému zabezpečuje hydrolyzovaný kolagén a kyselina hyaluronová, ktoré sú v ňom obsiahnuté. Tento krém na ovislou kožu obsahuje taktiež výťažok z aloe vera, ktorý má blahodárné účinky na pokožku a pleť.

Liftingový krém pre pružnějšiu pleť a vypätú pokožku, zmierňuje vznik vrások, navracia elasticitu pokožky, zvláčňuje kožu, stimuluje syntézu kolagénu.

Pleťová rada Collagen je vhodná pre ženy +35          https://tiande.eu/~CsdXG

Doprajte svojej pleti luxus s pleťovou radou Collagen Active

Modelujúci gél kontúr tváre s kofeinom

Vypína a spevňuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť. Spomaľuje proces starnutia pokožky, napomáha zmenšeniu hĺbky vrások, modeluje kontúry tváre. Aktívny komplex s kofeínom zlepšuje lymfatickú drenáž
12,60€

Spevňujúca a liftingová emulzia na tvár a krk Collagen Activ

• Spomaľuje proces starnutia pokožky, zlepšuje jej pružnosť, vyhladzuje textúru • Hydratuje pokožku, aktivuje proces regenerácii buniek • Je vhodný pre pleť so známkami únavy • Môžete používať spolu s liftingovým krémom
13,60€

Liftingový krém na kontúry okolo očí Collagen Active

Úžasný krém na očné okolie z rady Collagen Active s liftingovým efektom od TianDe vypína pleť, odstraňuje únavu a pocit ťažkých viečok a redukuje vačky s tmavými kruhmi pod očami. Výrazne vypína pokožku okolo oči, obnovuje jej mladistvý zdravý vzhľad. Vďaka špeciálnemu zloženiu, obohatenému o aktívne prvky, vyhladzuje pokožku, odstraňuje tmavé kruhy a opuchy pod očami. Po ošetrení je pokožka očného okolia pružnejšia. Hľadšou sa stáva po niekoľkých aplikáciách
16,90€
Páči sa vám článok? Zdieľajte so svojimi priateľmi

Aktivujte 1/3 zľavu na všetky nákupy

Tisíce spokojných zákazníkov z 32 krajín sveta už je s nami! Bez vstupného poplatku či povinných nákupov.