Chudnite bez hladovania

Vyčítate si, že máte po večeroch chuť na sladké? Snažíte sa zhodiť niekoľko kíl navyše a získať dokonalú postavu? Dosiahnutie všetkých vytýčených cieľov bude nielen jednoduchšie, ale nebude nutné si zakazovať ani chuť svojho obľúbeného dezertu. Čokoládový proteínový kokteil-mix predstavuje dokonalú kombináciu chute a úžitku. Pomáha posunúť telesnú váhu z „mŕtveho bodu“, dáva impulz k jej zníženiu. Koktejl je obohatený o hyaluronát sodný, ktorý podporuje krásu a mladosť zvnútra. Zlepšuje produkciu kolagénu, podporuje zdravie kĺbov a zvlhčuje pokožku.

                                                   

Teraz bude dosiahnutie vytýčených cieľov nielen jednoduchšie, ale nebude nutné si zakazovať ani chuť svojho obľúbeného dezertu. Čokoládový proteinový kokteil – mix predstavuje dokonalú kombináciu chute a úžitku. Obsahuje kvalitné bielkoviny v optimálnom pomere: 55% srvátkového a 45% slnečnicového proteinu

Bez GMO, sóje, gluténu, cukru, konzervantov, zosilňovačov chuti, farbív a syntetických doplnkov – produkt obsahuje maximálne množstvo prírodných zložiek, vrátane aminokyselín. Príjemnú chuť tomuto kokteilu dodáva prírodné sladidlo –  výťažok zo stévie.

Jedna porcia obsahuje 11 gramov bielkovín a iba 50 kcal. S týmto kokteilom získate optimálnu váhu s prínosom pre vaše zdravie!

Fitnes výzva pre krásnu postavu! Pomáha posunúť telesnú váhu z „ mrtveho bodu“ dáva impolz k jej zníženiu. Kokteil je obohatený o hyaluronát sodny, ktorý podporuje krásu a mladosť zvnútra. Zlepšuje produkciu kolagénu, podporuje zdravie kĺbov a zvlhčuje pokožku.

Pre koho je určený tento kokteil-mix?

  • Pre tých, ktorí chcú schudnúť min. 2-3 kilogramya znovu pocítiť príval energie a zdravia.
  • Pre ľudí, ktorímajú často chuť na sladké – aktívne zložky čokoládového proteínového kokteil-mixu od TianDe tlmia pocit hladu a potláčajú chuť na sladké.
  • Pre športovcov(profesionálnych aj rekreačných). Koktejl-mix obsahuje prírodné aminokyseliny, vrátane optimálneho množstva tých najdôležitejších, potrebných pre formovanie postavy – BCAA. Tento komplex aminokyselín – leucín, izoleucín a valín podporuje telo pri strese a zvýšenej záťaži. Aminokyseliny BCAA sú počas tréningu palivom a po ňom ako prvé prichádzajú na pomoc pre regeneráciu svalových vlákien a zmiernenie pocitu únavy.
  • Pre tých, ktorí sanevedia pohnúť z mŕtveho bodu na ceste k vytúženej hmotnosti. Čokoládový proteínový kokteil-mix poskytne potrebný kopanec k zníženiu hmotnosti.
  • Pre mladých ľudí / študentov.Čokoládový proteínový kokteil-mix obohatí ich jedálny lístok o potrebné bielkoviny.
  • Pre seniorov. V ich jedálničku je spravidla nedostatok živočíšnych bielkovín, čo tento mix môže napraviť.
  • Pre všetkých. Bielkoviny sú základným stavebným materiálom nášho organizmu.
Čokoládový proteínový kokteil s guaranou
Začnite čokoládovým proteínovým mixom, pokračujte jahodovým, ktorý eliminuje škodlivé látky zodpovedné za priberanie a prítomné v organizme. Tretím v poradí je zmrzlinový, ktorý podporuje kĺby a skrášľuje pokožku.

Čokoládový proteinový kokteil s guaranou

Zloženie: mliečna srvátková bielkovina, bielkovina z tekvicových semien, bielkovina zo semien konopia siateho, kakaový prášok, guarová guma (zahusťovadlo), ovsená vláknina, xanthanová guma (zahusťovadlo), potravinárska aróma: čokoláda, lecin, vanilín, výtažok zo semien guarany (obsahuje 10 % kofeínu), L-karnitín L-tartát, staviolglykosidy (sladidlo), oxid kremičitý (protispekavá látka), soľ, kyselina askorbová (antioxidant), hyaluronát sodný, pikolinát chromitý.
30,80€

Jahodový proteinový koktejl s inulinom a sladidlom

Účinná očista a krásna postava! Pomáha normalizovať telesnú váhu, podporuje činnosť tráviacej sústavy. Koktejl je obohatený o prírodné drvené jahody a šťavu z jahôd, probiotikum inulín a hydrolyzovaný kolagén. Jedna dávka kokteilu obsahuje 11 gramov bielkovín a iba 59 kilokalórií.
30,80€

Zmrzlinový proteínový kokteil s kolagénom

Tento zmrzlinový proteínový kokteil Slim Beauty Mix s kolagénom ocenia tí, ktorí potrebujú normalizovať hmotnosť a podporiť činnosť kĺbov. Práve kĺby pri veľkej fyzickej záťaži a nadmernej hmotnosti najviac trpia. Neobsahuje žiadne GMO, sóju cukor, konzervačné látky zvyšujúce chuť - iba prírodné ingrediencie.
30,80€
Páči sa vám článok? Zdieľajte so svojimi priateľmi

Aktivujte 1/3 zľavu na všetky nákupy

Tisíce spokojných zákazníkov z 32 krajín sveta už je s nami! Bez vstupného poplatku či povinných nákupov.